Primăria municipiului Bălți mulțumește locuitorilor din Sângerei pentru sprijin
Primăria municipiului Bălți aduce sincere mulțumiri locuitorilor orașului Sângerei, care s-au mobilizat și aduc sticle și butelii cu apă potabilă pentru a fi transportate la Bălți.
Acest gest de solidaritate și implicare civică este un exemplu de unitate și sprijin reciproc în aceste momente dificile pentru municipiul nostru.












