piața Independenței, 1
08:00 - 17:00
(0231) 2-64-50
  • Русский
  • În perioada 21 aprilie – 11 mai 2021, va fi efectuat un audit intern în instituțiile de cultură

    //
    Categories

    Misiunea de audit intern cu titlul „Gestionarea banilor publici în timpul pandemiei în instituțiile subordonate Direcției cultură a Primăriei municipiului Bălți”, a fost inițiată prin dispoziția primarului nr. 67, pentru perioada de activitate 01.01.2021 – 31.03.2021.

    Misiunea de audit va fi efectuată de șeful serviciului de audit al primăriei dna Olga Savciuc.

    Până la 7 mai 2021, șeful Direcției cultură va fi înștiințată despre rezultatele misiunii de audit intern (ad-hoc) desfășurate.

    Leave a Reply