piața Independenței, 1
08:00 - 17:00
(0231) 2-64-50
  • Русский
  • Bǎlțenii au câștigat 9 medalii la turneul republican dedicat Zilei Mondiale a Tenisului de Masă

    //
    Categories

    ? Palmaresul de premii a elevilor secției de tenis de masă a ŞSS Nr.1 ​​a mun. Bălți a fost completat cu 3 medalii de aur, 1 medalie de argint și 5 medalii de bronz câștigate la turneul republican dedicat Zilei Mondiale a Tenisului de Masă, desfășurat la Avdarma.

    • ?Medalii de aur – David Șargu, Andrei Delev și Maria Coroliuc;
    • ?Medaliat cu argint – Zgardan Răzvan;
    • ?Medaliați cu bronz – Savciuc Alexandr, Chironda Nika, Albot Nicolai, Tonu Pavel, Delev Paula.

    ? Primăria municipiului Bălți felicită câștigătorii și premianții turneului pentru rezultatele reușite și le urează noi realizări și victorii strălucitoare!

    Leave a Reply