Bǎlțenii au câștigat 9 medalii la turneul republican dedicat Zilei Mondiale a Tenisului de Masă
? Palmaresul de premii a elevilor secției de tenis de masă a ŞSS Nr.1 a mun. Bălți a fost completat cu 3 medalii de aur, 1 medalie de argint și 5 medalii de bronz câștigate la turneul republican dedicat Zilei Mondiale a Tenisului de Masă, desfășurat la Avdarma.
- ?Medalii de aur – David Șargu, Andrei Delev și Maria Coroliuc;
- ?Medaliat cu argint – Zgardan Răzvan;
- ?Medaliați cu bronz – Savciuc Alexandr, Chironda Nika, Albot Nicolai, Tonu Pavel, Delev Paula.
? Primăria municipiului Bălți felicită câștigătorii și premianții turneului pentru rezultatele reușite și le urează noi realizări și victorii strălucitoare!




















