piața Independenței, 1
08:00 - 17:00
(0231) 2-64-50
  • Русский
  • Primăria municipiului Bălți mulțumește locuitorilor din Sângerei pentru sprijin

    //
    Categories

    Primăria municipiului Bălți aduce sincere mulțumiri locuitorilor orașului Sângerei, care s-au mobilizat și aduc sticle și butelii cu apă potabilă pentru a fi transportate la Bălți.

    Acest gest de solidaritate și implicare civică este un exemplu de unitate și sprijin reciproc în aceste momente dificile pentru municipiul nostru.

    Leave a Reply