piața Independenței, 1
08:00 - 17:00
(0231) 2-64-50
  • Русский
  • Svetlana Cebotari a efectuat audiența cetățenilor mun. Bălți

    //
    Categories

    La 16 martie, ministrul Sănătății, Muncii și Protecției Sociale, dnaSvetlana Cebotari, a efectuat audiența  cetățenilor  municipiului Bălți, sa întâlnit cu șefii instituțiilor medicale din Bălți, cu inspectoratul teritorial de muncă și cu conducerea municipalității.

    Primarul  interimar al mun. Bălți dl Nicolai Grigorișin a remarcat:”Discuția a fost una productivă, mi-a plăcut foarte mult conversația, cred că vom vedea rezultatele în proces.”

    În această zi, 4 bălțeni s-au înscris pentru o recepție cu Svetlana Cebotari.

    Leave a Reply