Stimați locuitori ai municipiului Bălți!
Din cauza întreruperii temporare a alimentării cu apă pe teritoriul orașului, primăria informează că bisericile care dispun de fântâni vor fi deschise pentru ca locuitorii să poată lua apă.
Vă rugăm să folosiți această posibilitate cu responsabilitate și grijă față de ceilalți.











