piața Independenței, 1
08:00 - 17:00
(0231) 2-64-50
  • Русский
  • Stimate doamne și domnișoare!

    //
    Categories

    Cu prilejul frumoasei sărbători de 8 Martie – Ziua Internațională a Femeii, Primăria municipiului Bălți vă adresează cele mai sincere și calde felicitări.

    Această zi este un prilej deosebit de a ne exprima recunoștința și respectul profund pentru femeile care, prin bunătate, înțelepciune și dăruire, aduc lumină și armonie în familii, în comunitate și în întreaga societate. Mamele, bunicile, fiicele și surorile noastre sunt cele care inspiră, susțin și dau sens fiecărei zile prin dragostea și grija lor.

    Vă dorim să aveți parte de sănătate, bucurii, împliniri și liniște sufletească, iar fiecare zi să fie însoțită de aprecierea, respectul și dragostea celor dragi. Fie ca primăvara să vă aducă noi speranțe, inspirație și multe motive de zâmbet.

    La mulți ani și o primăvară frumoasă!

    Leave a Reply