piața Independenței, 1
08:00 - 17:00
(0231) 2-64-50
  • Русский
  • Şedinţa ordinară a Comisiei de privatizare a fondului locativ

    //
    Categories

    La data de 13 decembrie 2016 şi-a desfăşurat lucrările şedinţa ordinară a Comisiei de privatizare    a fondului locativ din mun. Bălţi. La şedinţă au fost examinate chestiuni, ce ţin de vînzarea-cumpărarea şi transmiterea în proprietate privată a fondului locativ.

    Din 42 solicitări parvenite de la cetăţeni, au fost satisfăcute – 33, au primit refuz – 3 cereri. Examinarea a 6 cereri a fost amînată pînă la aducerea în concordanţă a tuturor documentelor solicitate pentru privatizarea apartamentului.

    Leave a Reply