piața Independenței, 1
08:00 - 17:00
(0231) 2-64-50
  • Русский
  • Primarul municipiului Bălți a anunțat reluarea treptată a frecvenței de circulație a troleibuzelor

    //
    Categories

    Astăzi, 4 mai, Primarul Alexandr Petkov a anunțat, pe pagina sa de Facebook, despre reluarea treptată a frecvenței de circulație a troleibuzelor în municipiu.

    Decizia vine în contextul anulării stării excepționale în sectorul energetic și are drept scop revenirea la un program de circulație mai comod și mai stabil pentru transportul public.

    Primăria municipiului Bălți mulțumește locuitorilor pentru înțelegere și susținere în perioada aplicării restricțiilor.

    Leave a Reply