Lucrările de reparație și salubrizare la Memorialul Gloriei Militare trebuie să fie finalizate până la data de 6 mai
În cadrul ședinței, viceprimarul a dispus ca administratorul ÎM „ATSV” să asigure finalizarea tuturor lucrărilor de reparație, precum și a lucrărilor de salubrizare la Memorialul Gloriei Militare până la data de 6 mai.
S-a subliniat că aceste acțiuni au loc în contextul pregătirii pentru zilele comemorative.












