Administratorii întreprinderilor municipale au raportat despre lucrările efectuate pentru înlăturarea consecințelor intemperiilor de duminică. Viceprimarul, din partea administrației, a exprimat mulțumiri angajaților întreprinderilor municipale implicați în lichidarea consecințelor.
/
Date28 apr. 2026





















