piața Independenței, 1
08:00 - 17:00
(0231) 2-64-50
  • Русский
  • La Primăria municipiului Bălți au venit colindătorii

    //
    Categories

    Astăzi, în incinta Primăriei municipiului Bălți, angajații întâmpinat colindătorii de la Palatul Municipal de Cultură și de la Casa de Cultură Polivalentă.

    Primarul municipiului Bălți Alexandr Petkov a adresat un mesaj de felicitare tuturor angajaților, exprimând recunoștința pentru devotamentul și munca lor și urând tuturor sărbători pline de bucurie, sănătate și prosperitate.

    Leave a Reply