La Primăria municipiului Bălți au venit colindătorii
Astăzi, în incinta Primăriei municipiului Bălți, angajații întâmpinat colindătorii de la Palatul Municipal de Cultură și de la Casa de Cultură Polivalentă.
Primarul municipiului Bălți Alexandr Petkov a adresat un mesaj de felicitare tuturor angajaților, exprimând recunoștința pentru devotamentul și munca lor și urând tuturor sărbători pline de bucurie, sănătate și prosperitate.
























