La Primăria Bălți a avut loc o ședință de lucru privind locurile de parcare
📑 Astăzi, în cadrul Primăriei municipiului Bălți, a avut loc o ședință de lucru dedicată discutării și definitivării proiectului Regulamentului privind locurile de parcare, care urmează să fie înaintat Consiliului Municipal.
👉 Atât primarul Alexandr Petkov, cât și consilierii municipali au prezentat propuneri, amendamente și observații asupra acestui proiect. În urma discuțiilor, s-a decis necesitatea unei analize suplimentare și, după caz, a introducerii modificărilor corespunzătoare în document.
















