În municipiul Bălți au început tăierile de igienă a arbuștilor și pregătirea Memorialului Gloriei Militare pentru sărbătorirea zilei de 26 martie – Ziua eliberării orașului de sub ocupația fascistă/Date19 mart. 2024/CategoriesGalerie video