piața Independenței, 1
08:00 - 17:00
(0231) 2-64-50
  • Русский
  • În municipiu a fost dat startul sezonului de încălzire

    //
    Categories

    Astăzi, la data de 10 octombrie, Igor Șeremet, primar interimar al mun. Bălți, a semnat dispoziția privind începerea perioadei de încălzire 2017-2018 pentru consumatorii mun. Bălți, inclusiv satele Elizaveta și Sadovoe.

    Leave a Reply