Comisia de primire-transmitere a proprietății municipale în proprietatea statului
Preşedintele comisiei: A. Petkov – primar al municipiului Bălţi;
Membrii comisiei:
De la partea care transmite:
- V. Balan – şeful Direcţie juridică a primăriei;
- C. Sochirca – şefa Direcției proprietății municipale și relații funciare a primăriei;
- L. Negara – specialist principal al Direcției proprietate municipală și relații funciare a primăriei (pe subiecte proprietății municipale);
- Z. Ogonioc -specialistul principal al direcţiei evidenţă contabilă a primăriei (pe mijloace fixe);
- L. Bădărău – şeful Direcţiei evidenţă contabilă a primăriei;
De la partea care primește:
- Iu.Mămăligă – consultant superior, secția valorificarea bunurilor entităților de stat, Direcția administrare corporativă, metodologii și reglementări;
- С. Gorobica– consultant principal, Direcția financiară;
- A. Chicuș – șef Direcția administrarea bunurilor imobile și relații funciare.
Temei:
- Dispoziția primarului nr. 361 din 04.12.2023 „Cu privire la aprobarea comisiei de primire- transmitere proprietății municipale în proprietatea statului” (pdf)










