piața Independenței, 1
08:00 - 17:00
(0231) 2-64-50
  • Русский
  • CAMPANIA „ÎMBĂTRÂNIM ACTIV ŞI POZITIV!”

    //
    Categories

    Asociaţia Obştească «CASMED» vă invită să participaţi la activităţile în cadrul campaniei „Îmbătrînim activ şi pozitiv!”

    AO „CASMED” atrage o atenţie deosebită persoanelor în etate. Nu rataţi şansa de a familiariza cu particularităţile şi tehnicile elementare în îngrijirea la domiciliu a persoanelor imobilizate la pat; să admiraţi arta fotografului la vernisajul în Pinacoteca municipală, să participaţi la concurs de dame şi şah etc.  (planul de activităţi).

    Leave a Reply