La Bălți au fost finalizate lucrările de construcție a drumului de acces către Colegiul de Medicină
⚒️ Primăria municipiului Bălți informează că au fost finalizate lucrările de construcție a drumului de acces către Colegiul de Medicină.
🔵 A fost construit un drum nou din beton, dotat cu trotuar, care asigură accesul către Colegiul de Medicină.
🔵 Primăria municipiului Bălți continuă procesul de modernizare a infrastructurii urbane, având drept priorități calitatea lucrărilor, siguranța rutieră și confortul cetățenilor.





















