piața Independenței, 1
08:00 - 17:00
(0231) 2-64-50
  • Русский
  • În municipiul Bălți s-a deschis expo-târgul de toamnă

    //
    Categories

    Începând de astăzi, la Bălți are loc a VI-a ediție a tradiționalului expo-târg de toamnă. Expo-târgul  are loc în Piața „Vasile Alecsandri”, unde este prezentată o gamă largă de produse ale producătorilor locali, inclusiv produse sezoniere de toamnă.

    Evenimentul expozițional este organizat de Direcția Comerț a Primăriei municipiului Bălți și Filiala Bălți a Camerei de Comerț și Industrie a Republicii Moldova.

    Tradiționalul expo-târg, plin de atmosfera toamnei, așteaptă vizitatorii săi. Veniți să susțineți producătorii locali!

    Evenimentul va avea loc până la 7 noiembrie 2025.

    Leave a Reply