piața Independenței, 1
08:00 - 17:00
(0231) 2-64-50
  • Русский
  • În Piața centrală V. Aleсsandri a fost instalat Pomul de Crăciun Bălți

    //
    Categories

    „Acesta nu este doar un decor, ci un cadou special pentru orășeni de la fostul primar al municipiului Bălți, Renato Usatîi, care a susținut de mulți ani această minunată tradiție.

    Pomul de Crăciun va deveni un simbol al sărbătorii pentru noi toți – copii și adulți, cei care cred în miracole și cei care le creează”, a scris primarul Alexandr Petkov pe rețelele de socializare.

    Vă reamintim, că deschiderea festivă a Bradului de Revelion va avea loc pe 20 decembrie, la ora 17.00.

    Leave a Reply