piața Independenței, 1
08:00 - 17:00
(0231) 2-64-50
  • Русский
  • A început cea de-a V-a ediție a Expoziției de toamnă din Bălți!

    //
    Categories

    Astăzi, 5 noiembrie, în Piața Vasile Alecsandri din municipiul Bălți a început cea de-a V-a ediție a Expoziției de toamnă. Organizatorii – Primăria municipiului Bălți și filiala Bălți a Camerei de Comerț și Industrie a Republicii Moldova – invită toți locuitorii și oaspeții orașului să se bucure de atmosfera festivă, să descopere varietatea de produse de toamnă și să sprijine producătorii locali.

    Expoziția va continua până pe 7 noiembrie, oferind o oportunitate unică de a achiziționa produse proaspete și obiecte de artizanat de la producători locali.

    Veniți să descoperiți toată frumusețea și bogăția sezonului de toamnă în orașul nostru!

    Leave a Reply