piața Independenței, 1
08:00 - 17:00
(0231) 2-64-50
  • Русский
  • Şedinţa ordinară Comisiei specializate pentru privatizarea fondului locativ

    //
    Categories

    La şedinţa ordinară din 15 septembrie a comisiei pentru privatizarea fondului locativ (preşedinte – viceprimar Igor Şeremet) au fost propuse spre examinare 63 de adresări privind privatizarea apartamentelor, 43 au fost satisfâcute, 1 dosar – refuzat, 19 – amânate.

    Asupra deciziei finale se vor pronunţa consilierii municipali la şedinţa următoare a CMB.

     

    Leave a Reply