piața Independenței, 1
08:00 - 17:00
(0231) 2-64-50
  • Русский
  • Primarul municipiului Bălți, Alexandr Petkov, a participat la ședința Colegiului Consultativ al Oficiului Teritorial Bălți al Cancelariei de Stat RM

    //
    Categories

    Astăzi, 28 mai 2024, Alexandr Petkov, a participat la ședința Colegiului Consultativ desfășurată în incinta Oficiului Teritorial Bălți al Cancelariei de Stat a Republicii Moldova. Edilul s-a întâlnit cu conducătorii serviciilor descentralizate din municipiul Bălți, care au prezentat rapoarte despre activitățile lor. Conducătorii instituțiilor desconcentrate au remarcat importanța soluționării operative a problemelor actuale din teritoriu.

    Leave a Reply