piața Independenței, 1
08:00 - 17:00
(0231) 2-64-50
  • Русский
  • Primarul municipiului Bălți, Alexandr Petkov, a participat la masa rotundă a Euroregiunii „Nistru” în Vinnița

    //
    Categories

    Primarul municipiului Bălți, Alexandr Petkov, a participat la masa rotundă a Euroregiunii „Nistru”, desfășurată în Vinnița, unde s-au reunit zeci de primari de pe ambele maluri ale Nistrului. Evenimentul a oferit o platformă pentru consolidarea dialogului și identificarea oportunităților de colaborare în vederea implementării proiectelor europene comune.

    „Împreună vom lucra pentru buna realizare a proiectelor comune europene”, a menționat primarul Alexandr Petkov pe pagina sa de Facebook.

    Leave a Reply