piața Independenței, 1
08:00 - 17:00
(0231) 2-64-50
  • Русский
  • Primăria municipiului Bălți invită locuitorii să participe la acțiuni ecologice

    //
    Categories

    ✅ Primăria municipiului Bălți invită locuitorii să se alăture acțiunilor ecologice care vor avea loc la data de 1 decembrie 2025 în municipiul nostru.

    🌳 La ora 14:00 va avea loc o acțiune de plantare a arborilor în Parcul Central „M. Volontir”, iar la ora 15:00 se va desfășura o acțiune de salubrizare la Lacul Orășenesc.

    👉 Invităm pe toți cei care doresc să contribuie la înverzirea și menținerea curățeniei în orașul nostru.

    Leave a Reply