piața Independenței, 1
08:00 - 17:00
(0231) 2-64-50
  • Русский
  • Primăria municipiului Bălți invită la concertul „Melodii Alese”

    //
    Categories

    Primăria municipiului Bălți, în colaborare cu Ministerul Culturii și IP CCA „Ginta Latină”, invită iubitorii de muzică la concertul „Melodii Alese”, care va avea loc pe data de 23 noiembrie, ora 15:00, la Palatul Municipal de Cultură Bălți.

    Publicul se va bucura de o seară plină de emoție și armonie alături de artiști îndrăgiți:
    🎤 Vitalie Dani,
    🎤 Nelly Ciobanu,
    🎤 Mihai Ciobanu,
    🎤 Anișoara Puică,
    🎷 Ion Nicov.

    Un spectacol de excepție ce aduce pe scenă muzica autentică, eleganța și bucuria de a fi împreună!
    🎟 Biletele pot fi procurate online pe iTicket.md.

    Vă așteptăm cu drag să petrecem împreună o după-amiază de neuitat, plină de melodii alese și emoții pozitive!

    Leave a Reply