Primăria municipiului Bălți felicită comunitatea educațională cu încheierea anului de studii 2024–2025 și anunță programul activităților dedicate Ultimului sunet
Stimați elevi, profesori, părinți și parteneri educaționali!
Cu ocazia încheierii anului de studii 2024–2025, Direcția Învățământ, Tineret și Sport a municipiului Bălți vă adresează cele mai sincere felicitări și mulțumiri pentru efortul depus, dedicarea și implicarea de care ați dat dovadă pe parcursul acestui an școlar.
Fiecare final de an este un moment de reflecție și mândrie pentru realizările obținute.
Dragi elevi, ați învins provocări, ați crescut, ați învățat și v-ați conturat drumul spre viitor.
Stimați profesori, rolul dumneavoastră este esențial în formarea caracterelor și dezvoltarea fiecărui tânăr.
Părinților le mulțumim pentru sprijinul constant și încrederea în procesul educațional.
Vă dorim tuturor o vară liniștită, plină de energie, inspirație și momente frumoase alături de cei dragi. Să revenim cu forțe proaspete, pregătiți pentru un nou capitol în călătoria cunoașterii!
În continuare puteți consulta programul activităților dedicate încheierii anului de studii 2024–2025.












