Primăria municipiului Bălți felicită angajații Poliției Naționale cu ocazia sărbătorii profesionale
👮♂️👮♀️Pe 18 decembrie își marchează sărbătoarea profesională reprezentanții uneia dintre cele mai periculoase profesii – angajații poliției, care sunt mereu la straja ordinii publice. Datorită oamenilor acestei profesii, locuitorii municipiului nostru se simt protejați.
🚓 Felicităm angajații Poliției Naționale cu ocazia sărbătorii profesionale și le dorim succes în soluționarea sarcinilor profesionale complexe, atingerea obiectivelor propuse și zile de muncă liniștite!












