piața Independenței, 1
08:00 - 17:00
(0231) 2-64-50
  • Русский
  • Primăria municipiului Bălți a felicitat energeticienii cu ocazia sărbătorii lor profesionale

    //
    Categories

    Primarul municipiului Bălți, Alexandr Petkov a felicitat angajații din sectorul energetic cu ocazia sărbătorii lor profesionale.

    Primarul a subliniat importanța și semnificația muncii energeticienilor, mulțumindu-le pentru efortul lor.

    Primăria își exprimă recunoștința față de toți cei care muncesc zilnic în beneficiul locuitorilor orașului, asigurând lumină și căldură în fiecare casă.

    Leave a Reply