piața Independenței, 1
08:00 - 17:00
(0231) 2-64-50
  • Русский
  • Lucrările sezoniere de salubrizare continuă

    //
    Categories

    Primăria municipiului Bălți informează locuitorii că, odată cu instalarea perioadei de cădere abundentă a frunzelor, angajații serviciului de salubrizare din cadrul ÎM „Gospodăria Locativ-Comunală” desfășoară zilnic lucrări ample de curățare a curților, trotuarelor și spațiilor publice. O atenție deosebită este acordată nu doar colectării și evacuării frunzelor, ci și îndepărtării prafului și resturilor stradale acumulate în urma circulației intensea vehiculelor și a condițiilor meteorologice.

    Primăria municipiului Bălți adresează mulțumiri angajaților ÎM „GLC” pentru munca lor conștiincioasă.

    Leave a Reply