Lucrările de reparație a drumurilor continuă în municipiul Bălți
🚜 Lucrările de reparație a gropilor continuă pe str. N. Iorga. Intervențiile au drept scop eliminarea cât mai rapidă a sectoarelor deteriorate ale carosabilului și îmbunătățirea condițiilor de circulație pentru participanții la trafic. Prin aceste lucrări se urmărește sporirea siguranței rutiere și readucerea în stare corespunzătoare a uneia dintre arterele importante în municipiu.
🔵 Primăria municipiului Bălți își cere scuze pentru disconfortul temporar creat în timpul desfășurării lucrărilor și roagă conducătorii auto să manifeste prudență sporită în această zonă.




















