piața Independenței, 1
08:00 - 17:00
(0231) 2-64-50
  • Русский
  • La Timișoara a fost pus fundamentul unui acord de cooperare cu Bălțiul

    //
    Categories

    Alexandr Petkov: „Mulțumim colegilor din Primăria municipiului Timișoara, în special Dlui viceprimar Cosmin Tabără-Amânar, pentru dorința de împărtășire a experienței de modernizare, de care avem mare nevoie la noi, la Bălți.

    Am transmis Scrisoare de intenție de a semna un acord de cooperare cu Timișoara. Experiența colegilor din Primăria Timișoara este deosebit de importantă pentru dezvoltarea Bălțiului.”

    Leave a Reply