piața Independenței, 1
08:00 - 17:00
(0231) 2-64-50
  • Русский
  • În municipiul Bălți a fost lansat „Troleibuzul Magic”

    //
    Categories

    Astăzi, 23 decembrie 2023, a fost lansat „Troleibuzul Magic”, care va oferi elevilor din municipiul Bălți ocazia de a se bucura de atmosfera magică a sărbătorilor de iarnă.

    Călătoria cu „Troleibuzul Magic” se realizează în baza invitațiilor. În total, Primăria municipiului Bălți a pregătit 3500 de invitații.

    Punctele de plecare sunt stațiile lângă magazinul „Local” și în fața Centrului de Cultură și Tineret. „Troleibuzul Magic” va circula până la data de 6 ianuarie 2024.

    Leave a Reply