Graficul „telefonului direct” pentru luna februarie 2026
Stimați locuitori ai municipiului Bălți, vă aducem la cunoștință că, în zilele de miercuri a lunii februarie (4, 11, 18, 25), începând cu ora 15:00 până la 17:00, veți putea telefona la direct conducerea Primăriei municipiului Bălți, iar funcționarii, la rândul său, vă vor răspunde la întrebările dvs.
| 04.02.2026 | Ghenadie Șmulschi | Viceprimarul municipiului Bălţi | (0231) 5-46-58 |
| 11.02.2026 | Vitalie Balan | Viceprimarul municipiului Bălţi | (0231) 5-46-03 |
| 18.02.2026 | Alexandr Petkov | Primarul municipiului Bălţi | (0231) 2-31-81 |
| 25.02.2026 | Irina Serdiuc | Secretara Consiliului municipal Bălţi | (0231) 2-20-48 |











