Gerul și ceața au transformat Bălțiul într-o poveste de iarnă
🌲❄️ Un ger ușor și ceața de seară au împodobit copacii cu dantele delicate. Orașul a devenit asemenea unei ilustrate de iarnă, unde fiecare colț este plin de o atmosferă magică.
🔵 Primăria municipiului Bălți le urează locuitorilor o zi plăcută și îi îndeamnă să fie prudenți pe drumuri și trotuare, în condițiile vremii de iarnă.






















