Flashmob „Tinerii în acțiune – Dansăm, Zâmbim și Inspirăm” la Bălți, cu ocazia Zilei Naționale a Tineretului
Astăzi, 18 noiembrie 2025, în cadrul activităților dedicate Zilei Naționale a Tineretului, Primăria municipiului Bălți, prin intermediul voluntarilor săi, a urganizat un flashmob vibrant sub genericul „Tinerii în acțiune – Dansăm, Zâmbim și Inspirăm”.
Evenimentul a avut loc în Parcul Central „Mihai Volontir”.
Această acțiune urmărește să promoveze un mod de viață activ, pozitiv și să inspire comunitatea locală prin energia și entuziasmul tinerilor din Bălți.





















