piața Independenței, 1
08:00 - 17:00
(0231) 2-64-50
  • Русский
  • „CONSUM-EXPO” – la cea de-a XXV-a ediție

    //
    Categories

    Conform dispoziției primarului municipiului Bălți, Nicolai Grigorișin, nr. 226 din 13.09.2019, se anunță organizarea expo- târgului „CONSUM-EXPO” la cea de-a XXV-a ediție.

    Târgul se va desfășura în perioada 02- 05 octombrie 2019, de la orele 08:00 până la orele 18:00.

    Activitatea de comerț în cadrul expo- târgului se va desfășura fără notificări de inițiere a activităților de comerț.

    Scopul urmărit de organizatorii târgului este de a susține sectorul întreprinderilor mici și mijlocii din municipiul Bălți și de a promova producătorii autohtoni.

    Pentru a face cunoștință cu dispoziția propriu- zisă și anexa, click aici.

    Leave a Reply