Conferința online „Городская среда”
Miercuri, 25 martie 2026, la ora 15:00, va avea loc conferința online „Городская среда”.
La conferința online va participa Alexandr Petkov, Primar al municipiului Bălți.
Conferința are drept scop îmbunătățirea comunicării cu cetățenii, creșterea deschiderii și transparenței activității instituțiilor din subordine, precum și reacționarea promptă la problemele actuale ale orașului.
Conferința va fi moderată de șefa Direcției-serviciul de presă a Primăriei municipiului Bălți, Irina Smirnova.
Vă îndemnăm să scrieți din timp întrebările, sesizările și propunerile dumneavoastră în comentarii, pentru ca acestea să fie adresate în cadrul conferinței online „Городская среда”.
📲 Conectați-vă la conferință pe pagina oficială de Facebook a Primăriei municipiului Bălți https://www.facebook.com/primariabalti.md/












