Comisia municipală pentru politicile de tineret
Președintele comisiei: Dubițkaia Tatiana – viceprimarul municipiului Bălți.;
Vicepreședintele comisiei: Alexandru Roșca – șef interimar al Direcției învățământ, tineret și sport.
Secretarul comisiei: Blaj Ludmila – specialist principal al Secției tineret, sport și relații cu publicul din cadrul Direcției învățământ, tineret și sport.
Membrii comisiei:
- Dmitracov Iurii – șeful Secției tineret, sport și relații cu publicul din cadrul Direcției învățământ, tineret și sport;
- Smirnov Stela – șefa Direcției cultură;
- Curteanu Alisa – specialist principal al Secției tineret, sport și relații cu publicul din cadrul Direcției învățământ, tineret și sport;
- Marina Negara – consilier al Consiliului municipal Bălți;
- Ana-Maria Mihailevscaia – consilier al Consiliului municipal Bălți;
- Dmitri Slivca, președinte al Consiliului elevilor IP LT „Nicolai Gogol”;
- Anastasia Burlacu, președinte al Consiliului elevilor LT „George Coșbuc”;
- Lina Vrabii – șef al Centrului de Sănătate Prietenos Tinerilor „ATIS”.
Temei:
- Dispoziția primarului nr. 433 din 04.11.2024 „Cu privire la aprobarea componenței Comisiei municipale pentru politicile de tineret” (pdf)










