piața Independenței, 1
08:00 - 17:00
(0231) 2-64-50
  • Русский
  • Comisia de monitorizare a contractelor de parteneriat public-privat și concesiune semnate de Primarul municipiului Bălți

    Președintele comisiei: Grigorișin Nicolai – viceprimarul municipiului;

    Secretarul comisiei: Negara Ludmila – specialist principal Direcție proprietate municipală și relații funciare;

    Membrii comisiei:

    1. Oborocean Pavel – șef Direcție economie a DGFE;
    2. Macovschii Ivan – șef Direcție arhitectură și urbanism;
    3. Zincovschii Veaceslav – șef Direcție gospodărie comunală;
    4. Balan Vitalie – șef Direcție juridică;
    5. Filimon Oleg – consultant principal în Direcția parteneriat public-privat și proiecte investiționale, Agenția proprietății publice.

    Temei:

    • Dispoziția primarului nr.65 din 20.04.2021 „Privind crearea Comisiei de monitorizare a contractelor de parteneriat public-privat și concesiune semnate de  Primarul municipiului Bălți” – (pdf)

     

    Leave a Reply