Comisia de monitorizare a contractelor de parteneriat public-privat și concesiune semnate de Primarul municipiului Bălți
Președintele comisiei: Grigorișin Nicolai – viceprimarul municipiului;
Secretarul comisiei: Negara Ludmila – specialist principal Direcție proprietate municipală și relații funciare;
Membrii comisiei:
- Oborocean Pavel – șef Direcție economie a DGFE;
- Macovschii Ivan – șef Direcție arhitectură și urbanism;
- Zincovschii Veaceslav – șef Direcție gospodărie comunală;
- Balan Vitalie – șef Direcție juridică;
- Filimon Oleg – consultant principal în Direcția parteneriat public-privat și proiecte investiționale, Agenția proprietății publice.
Temei:
- Dispoziția primarului nr.65 din 20.04.2021 „Privind crearea Comisiei de monitorizare a contractelor de parteneriat public-privat și concesiune semnate de Primarul municipiului Bălți” – (pdf)










