piața Independenței, 1
08:00 - 17:00
(0231) 2-64-50
  • Русский
  • Bălțiul devine mai verde!

    //
    Categories

    În ultima duminică a lunii octombrie, Î.M. „AT și SV” planifică desfășurarea unei acțiuni de plantare a arborilor și arbuștilor pe teritoriul municipiului.

    În prezent, specialiștii întreprinderii lucrează la coordonarea locurilor și la procurarea materialului săditor.

    🌱 Scopul acțiunii este de a face orașul nostru mai verde, mai plăcut și mai confortabil pentru locuitorii și oaspeții municipiului.

    Primăria municipiului Bălți adresează mulțumiri colectivului Î.M. „AT și SV” pentru inițiativă și îndeamnă bălțenii să susțină proiectele ecologice dedicate înfrumusețării orașului.

    Leave a Reply