Așa a fost ieri și tot așa ar fi putut fi și astăzi, dacă vandalii nu ar fi decis să lase parcul central „Mihai Volontir” fără iluminatul festiv. VINOVAȚII VOR FI PEDEPSIȚI!/Date10 dec. 2025/CategoriesEvenimente 0a1f4783-b6a6-4902-abca-a0cd69db52bf 14de1f4e-553b-40e2-bba9-067d11858418 86b179d1-739d-45b3-b79f-9bb8609e89d4 185d1364-6853-4470-9064-2d331145c0eb 16106c54-da70-4761-bfa1-e994a9576c91 a8e41be0-f4de-4514-adcd-a522211eeb5c aeace8c6-d08e-4f68-af38-3ae98badec8b f52e6e07-45c3-4479-b1d5-3b5cd608acd9 IMG_2417 IMG_2419 IMG_2420 IMG_2422 IMG_2426 IMG_2433 IMG_2434