piața Independenței, 1
08:00 - 17:00
(0231) 2-64-50
  • Русский
  • A fost aprobată noua componență a Comisiei municipale pentru politicile de tineret

    //
    Categories

    Pe 23 ianuarie 2024 a fost emisă dispoziția primarului nr. 20, prin care a fost aprobată componența Comisiei municipale pentru politicile de tineret:

    Președintele comisiei:  Dubițkaia Tatiana – viceprimarul municipiului Bălți.;

    Vicepreședintele comisiei:  Iurcenco Olga – șef adjunct al Direcției învățământ, tineret și sport.

    Secretarul comisiei: Blaj Ludmila  – specialist principal al Secției tineret, sport și relații cu publicul din cadrul Direcției învățământ, tineret și sport.

    Membrii comisiei:

    • Dmitracov Iurii – șeful Secției tineret, sport și relații cu publicul din cadrul Direcției învățământ, tineret și sport;
    • Smirnov Stela – șefa Direcției cultură;
    • Curteanu Alisa – specialist principal al Secției tineret, sport și relații cu publicul din cadrul Direcției învățământ, tineret și sport;
    • Marina Negara – consilier al Consiliului municipal Bălți;
    • Dmitri Galagoț – consilier al Consiliului municipal Bălți;
    • Luiza Russu – consilier al Consiliului municipal al tinerilor din mun. Bălți;
    • Daniel Nideico, –președinte al Consiliului școlar LT „Lucian Blaga”;
    • Lina Vrabii – șef al Centrului de Sănătate Prietenos Tinerilor „ATIS”.

    Leave a Reply