piața Independenței, 1
08:00 - 17:00
(0231) 2-64-50
  • Русский
  • Primăria municipiului Bălți mulțumește Primăriei Chișinău pentru livrarea de apă potabilă

    //
    Categories

    Astăzi, municipiul Bălți a primit 30 de tone de apă potabilă ca ajutor din partea Primăriei Chișinău. Cisternele vor rămâne în oraș în următoarele zile, asigurând livrarea suplimentară de apă potabilă pentru locuitorii municipiului.

    Primăria municipiului Bălți mulțumește Primarului general al Chișinăului, Ion Ceban, pentru sprijinul acordat și solidaritatea manifestată față de locuitorii Bălți în această perioadă dificilă.

    Această acțiune demonstrează colaborarea strânsă între autoritățile locale și importanța solidarității în gestionarea situațiilor de criză.

    Leave a Reply